Vítejte naSPARTAKY.CZ, Škoda 440, 445, 450 - Spartak
_TOGGLE_TOGGLE
_TOGGLE Hlavní nabídka


 SPARTAKY.CZ Open/close this menu
 SHÁNÍM-NABÍZÍM Open/close this menu

 STAHUJ Open/close this menu

 Sčítání Open/close this menu
_TOGGLE SpartakyWiki: Vyhledávání
 

_TOGGLE Uživatelé

Vítejte Anonymous

Přezdívka
Heslo

Zápis:
Poslední: Kurzy
Nový dnes: 0
Nový včera: 1
Celkem: 3287

Spartakovců on-line:
Spartakovců: 0
Návštěvníků: 52
Bots: 0
tým: 0
Členové on-line:

On-line není žádný člen!

_TOGGLE Vyberte si jazyk

_TOGGLE Kalendář akcí
31/12/2018
Silvestr
 

Magazín SPARTAKOVCI › Mám doma v supr stavu & Kachlička 2007
Ze srazů a setkání Tak se rok s rokem sešel a my se potkali u Plusu, zase se zpožděním a v koloně se přesunuli do kempu. Zde už nás čekali další a taky sudy s pivem. Rychle jsme zbudovali stany, narazili pípu a zapálili gril a už to jelo. Majáky naplno, hudba z ampliónů a nechápavé pohledy lufťáků, kteří si sem přijeli, tak trochu odpočinout.

Hlaholné přivítá těch, kteří „Mají doma v supr stavu“ a přišli nám o tom povyprávět 
Naštěstí jich nebylo tolik, ale jeden mezi nima vynikal a to nejen zjevem, ale i cedulí, kterou si hrdě pověsil na svou nabušenou káru.Naštěstí Kachlička nepatří mezi ty „normální“ srazy, kde se každý baví jen o tom co nám to letos přivezl ukázat, kolik toho má ještě doma a co má v merku. Kachle je sraz, kde jsou tato témata tabu, zde se bavíme celý víkend ( někdy nám to vydrží i dýl ) o rodinném životě, úspěchu v práci a právě prožité dovolené…..

Nééé to je jen špatný sen.

Sešla se opět super parta, jen ke zklamání všech se letos neobjevil „CHCABUS“, jeho práci však v případě chlapů a chlapců výborně zastal KROKODÝL přejmenovaný na „CHCABUS CABRIO“ a případě hezčích poloviček „BOHNICKÁ STŘELA“. Tímto patří jejich řidičům velký dík nás všech. Jen skupinka německy mluvících karavanistů dostatečně nedocenila naše okružní jízdy a z ránem to zabalili a jeli hledat „božský klid“ kousek dál. Prostě pátek patřil grilu, bečce a naprosté pohodě, ještě než na nás padla tma, stačil jsem získat od Klocáka a Ranchera pár dílů na Holuba. A pak už se hlavně pilo, tak dlouho jak kdo měl sílu a chuť.

Ráno se probouzíme, jak kdo zvládá, jeden z PRDCE celé dopoledne vykřikuje „ … až já najdu toho, co mě večer tak ožral, tak uvidí … “, myslím, že dodnes ho nenašel, ale jinak ráno je klidné a pohodové. Jen dopoledne zkazila zpráva, že Ondra440 se svým velmi krásným spartakem se na odbočce do kempu potkal s bláznivým motorkářem, když jsme pak viděli tu škodu, tak asi ve všech byla malá dušička a tiše jsme trpěli s Ondrou. Naštěstí se nám i na Ondrově tváři časem podařilo vykouzlit alespoň náznak úsměvu. Mezi tím, co jsme si svá břicha nacpávali v restauraci v HB, kde tolik lidí v sobotu po poledni asi ještě neviděli, zajel Rancher s Myšákem do blízkého „SKLADU“ pro nové dveře a ty mu byly následně vyměněny za ty totálně zničené.
Ještě jsme taky stačili svlažit svá do růžova opálená těla v místním rybníku a pak už jsme se protetali až do noci, která opět stála za to. Amplióny jsme vyměnili za živý koncert a byl to tedyk mazec.
Ráno bylo takové až docela kvapné, většina se rozhodla ujet palčivým paprskům a tak rychle pryč. Já osobně jsem odjel někdy kolem desáté a cestou se stavil ještě u Sněhulína, pozdravit jeho čerstvě narozenou dceru, odměnou mi byly poklice a nějaké světla

Co napsat nakonec, snad jen, super akce a těším se, až vás zase uvidím.


Poslal Couda Pondělí, 23. Červenec 2007 @ 18:26:40 CEST
[ Administrace ]

"Mám doma v supr stavu & Kachlička 2007" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Práhy
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.


Facebook

_TOGGLE Příbuzné odkazy
 Více o Ze srazů a setkání

Nejčtenější článek o Ze srazů a setkání:
II. kaplické setkání škodovek s motorem vepředu

_TOGGLE Bodování článku
Průměrné skore: 4.25
Hlasů: 4


Najděte si chvilku na obodování článku:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Normální
Špatný


_TOGGLE Možnosti

 
 

optimalizace PageRank.cz
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy