Vítejte naSPARTAKY.CZ, Škoda 440, 445, 450 - Spartak
_TOGGLE
_TOGGLE Hlavní nabídka


 SPARTAKY.CZ Open/close this menu
 SHÁNÍM-NABÍZÍM Open/close this menu

 STAHUJ Open/close this menu

 Sčítání Open/close this menu
_TOGGLE Uživatelé

Vítejte Anonymous

Přezdívka
Heslo

Zápis:
Poslední: MiMo
Nový dnes: 0
Nový včera: 1
Celkem: 3308

Spartakovců on-line:
Spartakovců: 1
Návštěvníků: 40
Bots: 0
tým: 0
Členové on-line:

On-line není žádný člen!

_TOGGLE Vyberte si jazyk

_TOGGLE Kalendář akcí

_TOGGLE SpartakyWiki: Vyhledávání
 

ČlánkyReportáže › Srazy
Srazy
Spartakyáda 2013
Napsal: Rancher den: Pondělí Srpen 12, 2013 (18:48:10)
Spartak...Spartak ...Spartak ...Spartak
Trhová Kamenice přivítala 10.8.2013 šestou sešlost čtenářů a příznivců těchto stránek. Pro starostku, Ing. Dostálovou, to byly vlastně tři dny velmi ochotné asistence a pomoci pořadatelům. Tento rok se scénář přizpůsobil zavřené sokolovně.

Spalo se v místní ZŠ - veliké díky řediteli, Mgr. Nejedlému a školníkovi, p. Malinovi za pochopení i pomoc.

Veselilo se v klubovně místních hasičů a p. Dostálovi, veliteli hasičů, a mnoha bezejmenným patří dík za to, že se objekt ve výstavbě dal využít a poskytl takový komfort.

Autíčka spala na Raisově náměstí.

Takže se podívejme, jak to bylo.   Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
Spartakyáda 2011
Napsal: Rancher den: Středa Srpen 17, 2011 (09:34:59)
Spartakyáda bez Dušana by nemohla být.
"Tak jste zase tu Spartakyádu naplánovali na říjen," pravil Hanušák, když sledoval dlouhodobé předpovědi počasí. Počasí skutečně hrálo významnou roli v letošním ročníku. Jak o tom tak přemýšlím, tak vlastně ve všech. Co ale s tím, když termín už je zafixován? Jediným řešením je - nechat to tak Klídek
Letošní účast 26ti vozů Spartak, vlastně 27mi, jak se ukázalo později, je ze strany pořadatelů hodnocena jako naprosto dostačující.
Přijeli ti, kteří přijet chtěli a přitom jde o počet, který ve dvojité podkově na louce pod rozhlednou vypadá malebně.   Celý článek ...


Srazy
Spartakyáda 2014
Napsal: Rancher den: Pondělí Srpen 18, 2014 (12:29:40)
V sobotu 9.8.2014 nebyl říjen, ale červenec.

Zdánlivě nesmyslné prohlášení mohou pochopit jen pravidelné účastníci Spartakyády. Tou první větou jsem chtěl napsat, že letošní ročník se mohl těšit výjimečnému počasí. Taky se těšil jedné z největších návštěv v sedmileté historii.

Na start se postavilo 28 Spartaků, 4 Octavie a 3 Felicie. Jízdu nakonec absolvovalo a dokončilo třicet dva škodovek. Ovšem pro pořadatele bylo důležité i další číslo. Číslovka 34 představuje celkový počet Spartaků, kteří se potkali po sedmé na Raisově náměstí v Trhové Kamenici.

  Celý článek ...

Diskuse k článku

Srazy
Tady se sejdeme
Napsal: Rancher den: Úterý Srpen 05, 2014 (08:27:50)
Legendární Spartak v jediném vydání bude vidět na místě srazu. Kromě něj se očekávají nějaké tři desítky Spartaků od roku 1956 do roku 1959 plus další spřátelené škodovky.

Za pár dní to vše vypukne. Vemte si s sebou obvyklou dobrou náladu a my se pokusíme Vám ji nezkazit.

  Celý článek ...

Diskuse k článku

Srazy
SPARTAKYÁDA 2012
Napsal: Rancher den: Neděle Srpen 19, 2012 (16:46:12)
Olimpijské symboly Spartakyády

Pátý ročník srazu, který hned od začátku nese ve svém názvu novotvar SPARTAKYÁDA je za námi.

Nejen za pořadateli, ale i za účastníky. Takže to „za námi“ je myšleno určitě v dobrém a ne jako úlevné oddychnutí. Vlastně, abych byl upřímný, ten, který nesl největší tíhu organizačního břemene si určitě oddychl. David.

Takže díky Davide, díky všem, kdo přijeli.

Že jsme letos mohli vypsat tak nízké startovné, je zásluhou našich sponzorů. I jim patří dík.

Rancher

  Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
Olimpijáda
Napsal: Davidoff den: Pondělí Červenec 16, 2012 (13:10:37)

Když Spartakyáda, tak Olimpiáda

Tak se nám blíží další – jubilejní Spartakyáda. Tentokrát s olympijským tématem. Rád bych Vás všechny na ni i takto pozval.

  Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
1. Veteránská Rallye Louny 2012
Napsal: ital den: Pondělí Červen 04, 2012 (18:55:47)

Zdravím všechny,

nejsem až zas tak dobrý psavec, to přenechávám těm, kdo disponují básnickým střevem, jak se říká, ale vzhledem k tomu, že jsem krom Rudly Reháka na srazu žádnou, pro mne známou tvář, nenašel, tak si dovolím tento můj výlet z mého pohledu pár řádky popsat.

  Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
22. Hradec Králové 2012
Napsal: Rancher den: Pondělí Květen 14, 2012 (18:22:50)
Dnes ráno jsem potkal při jedné předávačce Aukřího výdobytku, znáte to, jednoho pána. Vzhledem k tomu, že mi odevzdával oproti platné měně vytoužený kus budoucího veterána, dalo slovo slovo a padla otázka: "Co Vy a veteráni?" Já dělám T57A a teď jedu přihlásit tohle..." a ukázal mi fotku krásné Octavie 1962 nejen v závodní úpravě a kamufláži, ale i se závodní licencí!

"Tak to je škoda, že jste nebyl v Hradci" , povídám pánovi a líčím mu, cože ten Hradec je. Samozřejmě věděl, co, ale nevěděl, že a kdy... To se stát může, ale aby nevěděl čiperný majitel škodovky o Hradci, je dnes, po 22. setkání tamtéž, výjimka.

  Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
Sraz veteránů a hasičské techniky Holešov
Napsal: Rancher den: Pondělí Červenec 11, 2011 (08:18:54)
Zámek čeká rekonstrukce, ale zahrady jsou pěkné
Dlouhý, vlastně krátký týden se dvěma svátky jsem letos prodovolenkoval a úspěšně zakončil v sobotu srazem v Holešově. Na první pohled "takovej malej Slavkov". Na druhý pohled "přece jen něco trochu jiného.
Od Ranche je to cca 100 km, tak jsme se vydali na cestu.   Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
3. Internazionale Škoda Treffen
Napsal: Mathys den: Pátek Červenec 08, 2011 (14:08:08)
Sedím si tak doma, domlouváme se s Bárou na mé poslední cestě do Lipska a já při tom koukám na kalendář akcí tady na Spartacích... Chvilku si to tak prohlížím a pak se Báry rovnou zeptám, jestli by nechtěla spojit mou návštěvu u ní se srazem kousek za hranice, cca na půli cesty mezi námi dvěma.

Bára, trpělivá to a chápavá žena, říká proč ne a tak je rozhodnuto. Pojedeme do Pobershau.

Tady je tedy slíbený, "krátký" článek...   Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
Jízda historických vozidel okolím Plzně
Napsal: Rancher den: Středa Červen 15, 2011 (07:06:34)
Rosťova dcerka, je nejen aktivní spolujezdkyní, určitě ji pamatujete ze Spartakyády ve slušivých dobových šatečkách, ale i čiperná glosátorka navštívených srazů. Po článku ke Spartakyádě 2010 se na stránkách http:/naszviretnik.net/ objevil další článek. Takže si ho užijte se souhlasem autorky i zde.   Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
Hradec Králové 2011
Napsal: Rancher den: Pondělí Květen 09, 2011 (10:58:23)
Setkání v Moravské Třebové.
21. ročník srazu v Hradci Králové byl již šestý, nebo sedmý(?), který jsem navštívil. Jeden, pravda, jen plasťákem, jen abych nakoukl a pokecal. Ty poslední už se stále stejným autem, tj. Úderníkem. Pokaždé je to stejné v tom, že je to bezva sraz. Takže to téma uchopím jinak. Po mém.   Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
Pražská NOBLESA 2010
Napsal: kozzel den: Neděle Říjen 03, 2010 (10:17:28)

Praha 4 letos hostila rekordních 140 nádherných veteránů s rokem výroby starším než 1970 v celkové hodnotě více než 100 milionů Kč! O co jde?

V sobotu 2. října na parkovišti do Žlutých lázní v Praze 4 – Podolí. Odtud se auta rozjela na dvě rozjížďky po 1600 metrech Jeremenkovou ulicí, kde byl vyhrazen jeden jízdní směr. Z cíle první rozjížďky se vrátila zpět ke Žlutým lázním a vyčkala startu druhé rozjížďky. Po projetí cílem druhé rozjížďky bylo defilé vozidel třemi až čtyřmi různými trasami, vedoucími územím Prahy 4 v kolonách k obchodnímu centru Arkády Pankrác, kde byla vozidla vystavena a vyhlášení výsledků.

Tolik informační zdroje.

  Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
Spartakyáda 2010
Napsal: Rancher den: Pondělí Září 06, 2010 (05:46:34)
Symbol Spartakyády 2010
Na jedněch stránkách z klávesnice Rosťovy činorodé dcery, účastníka Spartakyády, bylo publikováno hezké povídání o jejich účasti. Těžko se člověku, tedy mně, píše o tom, co organizoval, neb pomáhal organizovat a tak nechť je Spartakyáda slovně zachycena touto autorkou, jež se skrývá za šifrou LA (Rosťova dcera) a jejíž fotogalerie inspirovala i-dnes.cz k pěknému vypíchnutí vzácného úkazu na letní obloze - meteoru ŽůŽA Přečtěte si i diskusi, která k originálnímu článku je.   Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
Kaplice 2010 – nostalgie a nanoboti
Napsal: Rancher den: Pondělí Srpen 30, 2010 (11:10:40)
Nostalgie po letech u Vltavy
Myslím, že to zavinila prezentace mojí oblíbené teorie při podvečerním přátelském popovídání. Seděli jsme na louce kempu, který nebyl nikdy dokončen v křesílcích. Kolem stály stany a také škodovky z padesátých a šedesátých let. Běžný podvečer poblíž Kaplice, jaký zde bylo lze vidět již po páté. Běželo povídání o koních, těch chlupatých a čtyřnohých, a na jednu Čouďovu repliku o jízdě na koni jsem reagoval asi takhle: „To máš jako řídit plasťáka, šlápneš na plyn a palubní počítač svolá svou kamarilu lambda sond, otáčkových a podtlakových čidel a ostatních habší a vydá rozhodnutí, o kolik má interface tím pomyslným plynem hejbnout. Skoro nikdy nesplní Tvé požadavky. O přeplnění už hovořit nejde.No a mezi Tvou rukou a nohami koně je koňský, stejně svéhlavý a nevypočitatelný, mozek.!“   Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
SPARTAKYÁDA 2009 - 32 Spartaků v Trhové Kamenici
Napsal: Rancher den: Úterý Srpen 18, 2009 (16:33:48)
společné foto Spartaků a Trhové Kamenice
V neděli 16.8. 2009 před polednem skončil společným výletem první oficiální sraz Spartaků v Trhové Kamenici. 32 Spartaků se setkalo v sobotu dopoledne na náměstí a na soutěžní jízdu jich vyrazilo 29. Ti co nestartovali museli z různých důvodů odjet z Trhové Kamenice dříve, ale alespoň se zúčastnili a nastavili tak laťku účasti pro příští ročníky.
Sraz byl pořádán jako programové setkání návštěvníků webových stránek www.spartaky.cz , ale navštívit nás přišli i tzv. "neregistrovaní". Napíši hned na začátku, že podle mne se sraz vydařil.   Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
Hradec Králové 2009
Napsal: Mathysek den: Pondělí Květen 11, 2009 (12:13:57)
Přinášíme veleváženým čtenářům EXKLUZIVNÍ rozhovor s dvěma účastníky hradeckého setkání krásných Škodovek a jejich neméně půvabných majitelů a jejich zdatných žínek. Tento rozhovor byl poskytnut pouze pro tyto vynikající stránky a jeho účastníci sami slíbili na holý pupek, že jinde mluviti nebudou...   Celý článek ...

Zapoj se do diskuse!

Srazy
KAPLICE 2008 - Setkání Škodůvek s motorem vpředu
Napsal: Mathysek den: Úterý Září 09, 2008 (09:08:41)
Chvoja na úkolu..
Pátek, půvabné, sluníčkem prohřáté dopoledne. Nic není tak krásného, jako v tomto počasí vylézt před barák a tam si hodinku dvě leštit karoserii Spartaka. Prvně proto, že stál Kuba deset let zavřený v garáži a tudíž to lak již poměrně hlasitě a viditelně vyžaduje a druhak proto, že odpoledne vyrážíme do Kaplice na sraz.... A protože se k tomu nikdo jiný nemá,napíšu to já!

  Celý článek ...

Diskuse k článku

Srazy
Den v pohybu 14.6.2008
Napsal: Couda den: Čtvrtek Červen 19, 2008 (08:43:07)
Den v pohybu je prostě ten den, kdy se ostatní hýbou.
Na začátku všeho bylo oznámení v kalendáři na stránkách, že se koná Den v Pohybu. Orientační soutěž hist.vozidel. Start v Konici, cíl v Mladějově. Délka asi 50km, projížďka parním vlakem, parní stroje, stabilní motory. ... Poloha blízká Olomouckým a jak se ukázalo i jiným. např. Rancherovským Spartakovcům a jiným verglistům.   Celý článek ...

Diskuse k článku

Srazy
SBF 2008, aneb není nad to, když se bloudí...
Napsal: tomi-h den: Úterý Červen 03, 2008 (20:19:01)
prostě lážo plážo...
Osobně si myslím, že co je SBF, tady na stránkách nemusím popisovat. Letošní ročník potvrdil to, o čem SBF má být. Pohoda, klídek, žádnej stres a hlavně mraky srandy a zážitků. Plno fajnových lidí a hlavně žádná nervozita. Pořadatelé to zvládli na 1*..... A teď jak to vypadalo:   Celý článek ...

Diskuse k článku


1 2 3
»

Facebook

 
 

optimalizace PageRank.cz
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy